MENU

To może być także Twoja historia...

Kiedy Marta, organizatorka wesel, planerka i właścicielka firmy The Magic Unicorn zadzwoniła do mnie i spytała, czy nie miałbym ochoty sfotografować stylizowanej sesji narzeczeńskiej to pomyślałem: Dlaczego nie? Szykuje się coś fajnego!” I nie pomyliłem się!

Po wstępnych ustaleniach i kilku rozmowach ustaliliśmy, że sesję taką można zorganizować w przepięknym miejscu jakim jest Dwór Słupia, położony w gminie Kluki, niedaleko Bełchatowa. Jeśli Jeszcze tam nigdy nie byliście – serdecznie zapraszam, bo miejsce jest naprawdę przepiękne. Na organizację wesela lub innej rodzinnej i nie tylko uroczystości nadaje się wyśmienicie.

Wspaniałym udekorowaniem oraz wystrojem wnętrz zajęli się Pawelec Arti Flora oraz Jola i Artur z Kwiaciarnia Nowińscy Jolanta Pawelec za co oczywiście należą im się gromkie brawa, ponieważ wywiązali się ze swojej roli wyśmienicie!

Naszą parę, Olę i Kubę wystroili przepięknie Ania i Stanisław z Trendy Mody Szczekociny, piękną biżuterię wypożyczyła nam pracownia jubilerska z Radomska Jubiler Ako a fryzurę Oli zgrabnie zrobiły dziewczyny ze Studia urody Margo. Ola, jako że jest manikiurzystką, sama sobie zrobiła piękny makijaż i zaprasza również dziewczyny do siebie.

Marcin z firmy Perspektyw nakręcił klip do tego wydarzenia a obejrzeć go można tutaj, do czego zachęcam 🙂

A teraz zapraszam Was do obejrzenia mojej wizji tej sesji a na bakstage zapraszam niebawem 🙂

Enjoy! 🙂

Comments
Add Your Comment

CLOSE